خدمات

خدمات ما

مهندسی سیستم‌های سلامت

مهندسی سیستم‌های سلامت

مهندسی سیستم‌های سلامت تلاش دارد تا رویکردهای مهندسی را در حوزه سلامت بکار گیرد. با توجه به درک عمیق و دقیق آسآ نسبت به سیستم‌های سلامت و مراکز مرتبط با آن، این شرکت اقدام به ارائه راهکارهای جامع برای اصلاح سیستم‌ها و فرآیندهای این حوزه می‌نماید.
شرکت آسآ پیشگام در پیاده‌سازی چرخه بهره‌وری، بهبود فرآیندها و سیستم‌های بیمارستانی و پیاده‌سازی بیمارستان ناب در کشور است.
شتاب‌دهنده آریا سلامت آبتین (آسآ)

شتاب‌دهنده آریا سلامت آبتین (آسآ)

شتاب‌دهنده آسآ با درک عمیق از نیازهای حوزه سلامت کشور، می‌تواند ضمن همکاری در طراحی مدل‌های کسب‌وکار سلامت، سرمایه و حمایت‌های لازم برای راه‌اندازی و رشد کسب‌وکارهای این حوزه را در دستور کار قرار دهد.
بنابراین، ارزش‌های ایجادشده توسط این شتاب‌دهنده، می‌توان به کمک به بدنه کسب‌وکارهای نوپا برای رشد و توسعه آن‌ها و نیز تسهیل ورود به بازار و درنتیجه خدمت‌رسانی در حوزه حساس و بااهمیت سلامت، اشاره نمود.
سلامت الکترونیک

سلامت الکترونیک

ازجمله اقدامات «آسا» در این حوزه شامل مواردی چون نرم‌افزار و اپلیکیشن راهکار جامع مطب هوشمند، ارائه سرویس‌های ارزش‌افزوده موبایل (VAS) در حوزه سلامت و درمان، ارائه سامانه‌های هوشمند تشخیصی و توصیه درمان و توسعه برنامه‌های کاربردی موبایل (اپلیکیشن) در حوزه سلامت و درمان و … بوده است.
در این رویکرد آسآ آماده همکاری درزمینه‌های ذیل است:
• ارائه راهکارها و ایده‌های اجرایی توسط آسآ جهت پیاده‌سازی آن توسط تیم‌های دارای ظرفیت اجرا
• مشارکت در توسعه ایده‌ها و محصولات اجراشده جهت ورود به حوزه سلامت
• بازاریابی برای سایت‌ها، نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های طراحی‌شده برای حوزه سلامت
اینترنت اشیا در سلامت (HIOT)

اینترنت اشیا در سلامت (HIOT)

اینترنت اشیا (IOT) به معنی ایجاد شبکه‌ای از اشیا و انسان هاست که با یکدیگر در ارتباط هستند. IOT به اشیا توانایی تبادل اطلاعات را می‌دهد و به‌نوعی موجب هوشمندسازی اشیاء می‌شود. برای مثال می‌توان از چنین سیستمی برای ردیابی بیمار در طی مراحل مختلف درمان استفاده کرد. اهمیت این سیستم به حدی است که آن را انقلاب چهارم IT می‌دانند.
آریا سلامت آبتین نیز درصدد به‌کارگیری IOT درزمینه سلامت است که ازجمله اقدامات این شرکت در این راستا می‌توان به طراحی مدل‌های کسب‌وکار در حوزه اینترنت اشیا در سلامت (HIOT) اشاره کرد.